top of page

O MNIE

Nazywam się Izabela Woźniak, jestem dyplomowaną kosmetyczką, linergistką oraz stylistką paznokci.

Praca którą wykonuje stała się moją pasją, dlatego czerpię z niej dużo satysfakcji, co przekłada się na zadowolenie klientek, które doceniają mój profesjonalizm, dokładność oraz zaangażowanie podczas wykonywania zabiegów.

W branży kosmetycznej działam od 12 lat. Specjalizuję się w makijażu permanentnym, gdyż odkryłam, że odpowiednio dobrany do indywidualnych cech twarzy każdej z moich klientek podkreśla ich naturalne piękno oraz niezwykle wpływa na podniesienie poczucia własnej wartości. Przynosi mi to wiele radości ponieważ sprawia, że czują się one wyjątkowe i pewne siebie. Aby zgłębić tajniki makijażu trwałego ukończyłam Roczną Szkołę Makijażu Permanentnego w Warszawie, oraz odbyłam szereg szkoleń z zakresu MP w najlepszych ośrodkach szkoleniowych w Polsce. Co potwierdzam Certyfikatami. Zadbam o Ciebie kompleksowo, oferuję pełen zakres profesjonalnych zabiegów na twarz, dłonie i stopy.

Oferuje jakość, rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Stawiam na precyzję, higienę oraz urządzenia i pigmenty najwyższej jakości.Nie da się ukryć, że w  pracy daję z siebie wszystko, jednak niemal tyle samo otrzymuje w zamian.Kocham to co robię i traktuje swoją pracę jako wyzwanie, a w każdy wykonany zabieg wkładam serce i cząstkę siebie. Zaufało mi już wiele osób, a grupa stałych klientów stale się zwiększa.

CERTYFIKATY I DYPLOMY

07375e0a-166a-453c-a2b4-df45e1c9d4a2
Obraz (10)
Obraz (6)
3f8ad88e-d182-4242-aba5-847808b9e9b6
Obraz (11)
Obraz (8)
Obraz (4)
Obraz (5)
Obraz (3)
beauty port logo
bottom of page