top of page
Regulamin zapisów na zabieg

1. Jeśli masz pytania, przed napisaniem wiadomości upewnij się, czy odpowiedź nie znajduje się w regulaminie lub w obszernych opisach na temat makijażu permanentnego znajdujących się na mojej stronie internetowej.

2. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu oraz zapoznanie się z przeciwwskazaniami, jak również przebiegiem i przygotowaniem do zabiegu.

3. Przy rezerwacji terminu wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł od jednego obszaru makijażu. Wpłacony zadatek  jest oczywiście na poczet zabiegu. Jeżeli zabieg odbędzie się, jego cena jest pomniejszona o wartość zadatku.

4. Na uregulowanie zadatku Klient/ka ma 3 dni od momentu zapisu. Przy braku wpłaty po tym terminie, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

5. Rezerwując termin warto jest się upewnić, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu, ponieważ zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z przyczyn niezależnych ode mnie, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zabiegu umów się telefonicznie na bezpłatna konsultację.

6. Zadatek można uregulować przelewem na konto:

Izabela Woźniak

Mbank 79 1140 2004 0000 3302 7214 7911

Tytułem: Imię i nazwisko + termin oraz godzina planowanego zabiegu.

7. Klientka ma prawo odwołać lub przełożyć wizytę (w tym także korektę) na 3 dni przed planowanym terminem zabiegu. Jeśli odwołanie wizyty odbędzie się w terminie krótszym niż 3 dni, wówczas zadatek nie jest zwracany.

8. Osoby, które posiadają wcześniejszy makijaż permanentny są obowiązane do powiadomienia mnie o tym przy zapisie  i wysłaniu wyraźnych zdjęć bez filtrów/retuszu/ przy dobrym oświetleniu.

9. Osoby, które miały wykonany zabieg w innym salonie i chciałyby dopigmentować u mnie, płacą 100 % ceny jak za nowy zabieg.

10. W celu umówienia wizyty preferuje kontakt telefoniczny bądź sms pod numerem 606 912 604, jeśli nie będę mogła odebrać na pewno oddzwonię.

11. W przypadku rezygnacji lub nie przyjścia/odwołania wizyty na umówiony zabieg bezpłatnej korekty, która przysługuje do 8 tyg po pierwszym zabiegu, kolejna umówiona korekta w jest już płatna – dokładną cenę usługi w tej sytuacji ustalam podczas wizyty.

12. Odświeżenie makijażu permanentnego max do 1 roku to koszt  50% aktualnej ceny makijażu permanentnego, powyżej 1 roku do 1,5 – 70 % ceny, po 1,5 roku traktowany jest jak nowy makijaż.

13. Zastrzegam sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty po ustaleniu z Klientką innego, dogodnego dla obu stron.

14. Zastrzegam sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.

beauty port logo
bottom of page